Planports Video

Sipariş Şablonu ve Sipariş Oluşturma

Planports sayesinde tüm siparişlerinizi kolayca oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Planports, profesyonel siparişler oluşturabilmenize yardımcı olur.


Cari Hareketleri

Planports‘ta tüm Müşteri veya Tedarikçilerinize ait borç ve alacak takibini kolayca yapabilirsiniz.


Gelir ve Gider Takibi

Planports'tan tüm gelir ve gider hareketlerini kolayca takip edebilirsiniz.


Fatura Şablonu ve Fatura Oluşturma

Alış, satış ve iade faturalarınızı kaydedebilir, fatura çıktılarınızı alabilir, ürün, hizmet satışı veya satın almasını yapabilir, tahsilat, ödeme işlemlerini de aynı bölümden hızlıca uygulayabilirsiniz.


Çek Takip Programı

Planports Çekler modülü ile aldığınız veya verdiğiniz tüm çekleri veya senetleri kaydedebilir, bu çeklerin banka hesaplarınızdan ödemesini veya tahsilatını kolayca yapabilirsiniz.


Kasa ve Banka Hesabı Oluşturma

Planports, Online Ön Muhasebe programı ile kasa ve banka hesaplarınızı kolayca takip edebilirsiniz. Kullanımı çok kolay ve pratiktir.


Görev Oluşturma

Planports Görev Yönetimi Modülü, kendiniz veya şirketiniz için iş takibi yapabilmenizi sağlar.


Proje oluşturma

Üzerinde çalıştığınız projeleri Planports'ta oluşturabilir, projede görev alacak kişileri tanımlayabilir ve proje süresince yaptığınız ya da yapmayı planladığınız tüm görevleri yönetebilirsiniz.


Etkinlik Oluşturma

tkinlik yönetimi sayesinde her türlü toplantınızı, telefonla ya da yüz yüze gerçekleştirdiğiniz görüşmelerinizi, tüm ziyaretlerinizi kayıt altına alabilir, raporlayabilir, işinizi büyütmek için de bu bilgileri kullanabilirsiniz.


Satış Fırsatı Oluşturma

Satış ile sonuçlanabilecek her türlü durumu Satış Fırsatı olarak adlandırıyoruz.